Tak, jednak nie przez cały czas. O darmowej dostawie, obowiązującej na terenie Polski – najczęściej informujemy w naszych social mediach.

Nie, nie mamy takiej opcji.

Tak, wystawiamy rachunki. Na druku (przy podatku VAT) musi być podana informacja: Zwolnienie podmiotowe z VAT, art. 113.

Każdy produkt pakowany jest w worki przeciwkurzowe z bawełny organicznej GOTS w nasze autorskie printy. Klientki mogą później wykorzystać te worki na różne sposoby, np. jako wielorazowe torby na zakupy. Jedyna folia, jakiej używamy do wysyłania przesyłek, to foliopaki z folii z recyklingu.

Nie, jest możliwość zakupów bez rejestracji, ale zachęcamy do założenia konta, ponieważ dzięki niemu możesz śledzić status zamówienia, edytować dane, tworzyć historię zamówień itd.

Korzystamy z systemów DotPay, Paypal oraz PayPo z odroczoną płatnością. Akceptujemy też przelew tradycyjny i opcję za pobraniem. Podajemy numer konta przypadku przelewu na konto:

dla wpłat krajowych
mBank 78 1140 2004 0000 3902 7852 8877
dla wpłat zagranicznych
IBAN: PL78 1140 2004 0000 3902 7852 8877 BIC: BREXPLPWMBK

Cena przy płatności online lub przelewem Cena przy płatności przy odbiorze
Na terenie Polski:
Kurier DHL 16 zł 20 zł
Wysyłki zagraniczne:
Kurier DHL Connect Kwota uzależniona od kraju 140 zł

Wysyłka jako prezent jest dodatkowo płatna – 30 zł. Klient ma możliwość przesłania własnego tekstu z życzeniami.

Do 3 dni roboczych na terenie Polski w przypadku standardowych zamówień. Czas realizacji zamówień spersonalizowanych ustalamy indywidualnie z klientem. Nie odpowiadamy za opóźnienia firmy kurierskiej.

Należy przesłać nam uzupełniony formularz zwrotu. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów zawarte są w Regulaminie butiku Lamita Organic.

Obserwuj nas na instagramie

@lamita_organic

Newsletter

Zapisz się i odbierz 10% rabatu

    © 2023 lamita-organic.com. Wszelkie prawa zastrzeżone.

    Projekt i wykonanie: